O NAS

O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać.

 

Firma budowlana Kamil Mitura powstała w 2000 roku, działając w zakresie usług budowlano-remontowych. Początkowo usługi były świadczone w województwie mazowieckim. Obecnie firma działa na terenie województwa lubelskiego, głównie w miejscowościach: Łęczna, Świdnik, Lubartów, czy Lublin, gdzie znajduje się nasza siedziba.

Nasze usługi świadczymy głównie klientom prywatnym, którzy chcą wybudować dom, wykonać profesjonalny remont, prace wykończeniowe czy inne prace budowlane.

Posiadamy niezbędne wyposażenie i narzędzia, które są potrzebne w realizacji zleceń. Wykonujemy wszystkie usługi zgodnie ze sztuką budowlaną, starannie i rzetelnie, pilnując każdego drobiazgowego elementu wykonania. Dotychczas wykonaliśmy wiele ciekawych realizacji na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Firma Kamil Mitura to rzetelne i solidne wykonanie każdego zlecenia w zakresie prac remontowych i budowlanych. Stawiamy na wysoką jakość, terminowość i satysfakcję naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy!

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami